Keepi – CLOUD BY SOFTIP

Pomáha rozvoju
podnikateľov a malých firiem

menubutton
trigger

obsah

 

Keepi pomáha rozvoju podnikateľov a malých firiem, umožňuje začínajúcim podnikateľom rýchly štart do bezplatného účtovania tak, aby sa mohli ihneď venovať svojmu hlavnému predmetu činnosti, ktorý reálne vytvára príjem.

Marián Baranovič
operačný riaditeľ divízie SME

Keepi je dostupný cez web a v rámci základnej funkcionality bez poplatkov, a to bez časového obmedzenia, bez ohľadu na počet používateľov alebo veľkosť spracovávanej agendy.

V prípade záujmu si môžu používatelia zakúpiť nadštandardné služby buď jednotlivo alebo cez balíčky služieb, ktoré sú výhodné pre zákazníka a to prostredníctvom e-shopu na obdobie podľa vlastného výberu. Okrem moderného dizajnu je však najväčšou výhodou Keepi jeho súlad s legislatívou a spoľahlivá podpora.

Odborníci Keepi tímu používateľom poradia prostredníctvom on-line chatu, ktorý je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený. V roku 2014 získalo Keepi prvé miesto v súťaži najlepšia cloudová aplikácia spoločnosti Telekom v rámci ERP systémov www.wallofbusiness.com, kde celkovo obsadil zo všetkých aplikácií získalo tretie miesto.

Keepi má svoju vlastnú web stránku www.keepi.sk a je aj na Facebooku.
Samotná web aplikácia je k dispozícii na adrese https://keepi.eu

Novinky v roku 2015

Keepi priebežne rozvíjame podľa požiadaviek zákazníkov, ktorých si toto cloudové web ERP riešenie rýchlo získava.

Ku koncu roku registroval takmer 5 520 zákazníkov a celkom 7 300 používateľov. Počet spracovávaných dokladov v Keepi bolo bezmála 222 tisíc, čo je nárast viac ako 100% v porovnaní s rokom 2014.